Олег Машевський. Форум викладачів та дослідників європейської інтеграції (Міжнародна науково-практична конференція «Європейські інтеграційні процеси у ХХІ столітті: ключові тенденції, основні виклики та нові можливості». 27 березня 2018 року)

Олег Машевський, д.і.н., проф. Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Міжнародна науково-практична конференція «Європейські інтеграційні процеси у ХХІ столітті: ключові тенденції, основні виклики та нові можливості» була покликана сприяти консолідації національних інтелектуальних ресурсів у сфері європейських студій та поширенню досліджень із європейської інтеграції серед академічної спільноти України та ширшого загалу. Її метою стало висвітлення академічного доробку українських та іноземних вчених у сфері дослідження різних аспектів об’єднувальних процесів на європейському континенті упродовж останніх десятиліть.

Конференція була організована на базі кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 27 березня 2018 року. Співорганізаторами конференції виступили Українська асоціація викладачів і дослідників європейської інтеграції та Інститут вищої освіти НАПНУ, у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні.

Пленарне засідання конференції відкрив вітальним словом проректор з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка професор Віктор Семенович Мартинюк, підкресливши велике наукове значення даного заходу та тематики, якій він присвячений.