Олег Машевський. Традиції та завдання української американістики: «Україна і США: досвід та перспективи співпраці». Друга міжнародна наукова конференція

Олег Машевський,  доктор історичних наук, професор,  Київський національний університет імені Тараса Шевченка

На нинішньому етапі української державності успішна співпраця з провідними країнами світу, підтримка дружніх та партнерських відносин із ними, є запорукою успішної інтеграції нашої держави до світового співтовариства. Відтак важливою складовою є розвиток відносин України з провідною державою світу – Сполученими Штатами Америки.

Важливе значення у дослідженні та викладанні історії, політичного економічного, соціального розвитку Сполучених Штатів Америки має проведення наукових конференцій, семінарів, експертних обговорень. Флагманом у цій діяльності традиційно є Київський національний університет імені Тараса Шевченка, який зокрема успішно провів 23 листопада 2017 року Другу міжнародну наукову конференцію «Україна і США: досвід та перспективи співпраці (присвячена 25-річчю встановлення дипломатичних відносин)».

DOI: http://doi.org/10.17721/2524-048X.2018.09.167-180