Сабіна Котова, Сергій Стельмах. «Націоналізм, ксенофобія і толерантність у Східній Європі: витоки, ідеологія, соціальна структура». Міжнародний науковий семінар, 16 жовтня 2018 р.

Сабіна Котова, аспірантка, Київський національний університет  імені Тараса Шевченка

Сергій Стельмах, доктор історичних наук, професор Київський національний університет  імені Тараса Шевченка

Анотація

6 жовтня 2018 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся міжнародний науковий семінар «Націоналізм, ксенофобія і толерантність у Східній Європі: витоки, ідеологія, соціальна структура» за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу (Friedrich Naumann Stiftung für die Freihait), спільно з Лейбніц-Інститутом дослідження Східної і Південно-Східної Європи (Leibniz-Institut für Ost-und Südosteuropaforschung (IOS) Regensburg, ФРН). Подано огляд доповідей на Семінарі та дискусій. Під час семінару учасники/ці – соціологи, історики, політологи і правозахисники – дискутували про історичні витоки та сучасні прояви і особливості націоналізму, ксенофобії, антисемітизму, етнічних упереджень і нетерпимості та ворожнечі у Східній Європі та в Україні зокрема.

Ключові слова

Націоналізм, ксенофобія, толерантність, Східна Європа, ідеологія, соціальна структура.

DOI: http://doi.org/10.17721/2524-048X.2018.11.282-291